Titles you rated
Tasogare YusakuRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
GriseldaRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5- Tonight is U-ShapedRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Blood of Zeus Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0