Series
Ratings
19
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5