Titles you rated
August RushRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
CartRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5