Titles you rated
Big ThingRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5