Movies
Ratings
682
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ElioRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 2.0