Titles you rated
The PenguinRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
The Sandman Season 2Rated ★ 4.0
The Kidnapping DayRated ★ 4.0
Dr. Park’s ClinicRated ★ 1.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 2.5
Haunted PalaceRated ★ 2.5
MurderbotRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0