Titles you rated
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0