Series
Ratings
29
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0