Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5- The First RideRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BossRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0