Movies
Ratings
779
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 2.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
KlausRated ★ 3.0
Drifting HomeRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 2.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
RayRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
DistanceRated ★ 2.5
The Third MurderRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0