Series
Ratings
283
From Five To NineRated ★ 1.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Gakuen AliceRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 2.5
Fruits BasketRated ★ 3.0
GachiakutaRated ★ 1.5
Smile Down the RunwayRated ★ 1.5
Dance Dance DanseurRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 2.0
Redo of HealerRated ★ 1.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 1.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 1.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 2.0
Girl From NowhereRated ★ 1.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Rave MasterRated ★ 2.0- Midori daysRated ★ 1.5