Series
Ratings
100
Dining TogetherRated ★ 4.5
The Outstanding WomanRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 2.5
Witch HuntRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5
My Sweet CityRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 1.0
Missing YouRated ★ 2.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 3.5
Which Star Are You From?Rated ★ 2.0
Righteous LoveRated ★ 4.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 2.0