Titles you rated
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5