Series
Ratings
24
WestworldRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Six Feet UnderRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Squad 38Rated ★ 4.5