Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0