Movies
Ratings
20
DerangedRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 1.0
The ConjuringRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.5