Movies
Ratings
668
AftersunRated ★ 4.5
The FarewellRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.5
Joy RideRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0