Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5