Series
Ratings
170
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 1.5
Into the White NightRated ★ 3.5- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 4.5
- TransparentRated ★ 2.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0