Titles you rated
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Secret HealerRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0