Titles you rated
Molly's GameRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
La Belle ÉpoqueRated ★ 5.0
WingwomenRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 2.0
EntergalacticRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0