Titles you rated
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
UnframedRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 3.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.0- The Files of Young Kindaichi NeoRated ★ 3.5
- The Files of Young Kindaichi: Lost in KowloonRated ★ 4.0