Movies
Ratings
470
La La LandRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
You Are My PetRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0