Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Man Without a PastRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Cleo from 5 to 7Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 3.0