Series
Ratings
160
AdolescenceRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 2.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.0
The BoyfriendRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 0.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
King of DesertRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 0.5