Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0- NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0