Movies
Ratings
339
ExitRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0