Series
Ratings
286
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 2.5
BabysitterRated ★ 2.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 3.0
Queen InsooRated ★ 2.5
The Great King, SejongRated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
Wedding Peach DXRated ★ 4.5
Wedding PeachRated ★ 4.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
BloodRated ★ 0.5