Titles you rated
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Lost ParadiseRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
PopulaireRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 4.0
The RailroadRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
EqualsRated ★ 4.0