Series
Ratings
13
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5