Series
Ratings
50- BossRated ★ 4.0
 Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0 Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
 Imaginary CatRated ★ 2.5 Imaginary CatRated ★ 2.5
 Late Night RestaurantRated ★ 2.0 Late Night RestaurantRated ★ 2.0
 Rustic PeriodRated ★ 3.5 Rustic PeriodRated ★ 3.5
- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
 Spring DayRated ★ 4.5 Spring DayRated ★ 4.5
 The X-FilesRated ★ 5.0 The X-FilesRated ★ 5.0
 The X-FilesRated ★ 5.0 The X-FilesRated ★ 5.0
 The X-FilesRated ★ 5.0 The X-FilesRated ★ 5.0
 The X-FilesRated ★ 5.0 The X-FilesRated ★ 5.0
 You're BeautifulRated ★ 4.0 You're BeautifulRated ★ 4.0
 The X-FilesRated ★ 5.0 The X-FilesRated ★ 5.0
 The X-FilesRated ★ 5.0 The X-FilesRated ★ 5.0
 The X-FilesRated ★ 5.0 The X-FilesRated ★ 5.0
 The X-FilesRated ★ 5.0 The X-FilesRated ★ 5.0
 The X-FilesRated ★ 5.0 The X-FilesRated ★ 5.0
 SnowmanRated ★ 4.0 SnowmanRated ★ 4.0
 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0 I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
 UtopiaRated ★ 4.5 UtopiaRated ★ 4.5