Titles you rated
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 0.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0