Titles you rated
Mean GirlsRated ★ 5.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0