Series
Ratings
23
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
House on Wheels Season 1Rated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0