Titles you rated
Weathering With YouRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0