Series
Ratings
20
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 1.5
PinocchioRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.5