Series
Ratings
26
Some Day or One DayRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.5
Graceful FamilyRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
My Secret TerriusRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0