Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 5.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0