Series
Ratings
245
Ghost StoriesRated ★ 3.0
He is BeautifulRated ★ 4.0
Her Lovely HeelsRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Operation ProposalRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
ResetRated ★ 1.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Into the SunRated ★ 3.0- Switched at Birth Season 2Rated ★ 3.0
- Switched at Birth Season 1Rated ★ 4.0
Love RainRated ★ 2.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 2.0
Twenty Years OldRated ★ 0.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 3.0