Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5