Series
Ratings
144
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0- Sharp3Rated ★ 1.0
Sharp2Rated ★ 2.0
SangdoRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Page TurnerRated ★ 5.0- My Love PatzziRated ★ 1.0
- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 5.0
- DamoRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0