Movies
Ratings
443
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Game NightRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 5.0
The Weekend AwayRated ★ 2.5
The CommuterRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
I See YouRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 2.5