Movies
Ratings
124
127 HoursRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5