Titles you rated
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0