Movies
Ratings
683
American AssassinRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Intimate EnemiesRated ★ 1.5
Man of WillRated ★ 2.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 2.0
TyphoonRated ★ 2.5
Two CopsRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.0
JawsRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
Wild CardRated ★ 3.0