Movies
Ratings
156
School of RockRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0