Titles you rated
EuphoriaRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0