Titles you rated
Loving VincentRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
The Pixar StoryRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
The House of Small CubesRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
IntentionRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5