Movies
Ratings
1018
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Planet TerrorRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.5- Imperial DreamsRated ★ 5.0
Trespass Against UsRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
Sand CastleRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Kaiji 2: The Ultimate GamblerRated ★ 4.0
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 3.5
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's RevengeRated ★ 4.0
Halloween IIRated ★ 3.0