Titles you rated
Jason BourneRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 3.0
xXxRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0